«1...5455565758...76»

Felhasználó
10 éve
gta 5-t tudtommal xbox 360-ra és ps3-ra van
battlefield 4 meg elég erős gépigény kell

Legutóbb szerkesztve feketepárduc által.

Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
Kívétel!Fenn vagyok!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
de minek!!!!!!!
ez vicc volt

Felhasználó
10 éve
én perpillanatnyilag helyhiánnyal küszködök.... :/

Felhasználó
10 éve
én most pár napig a metro 2034-el játszok.Mint már tudjátok a paranoia meg a deathrun 1 mod pár része nagyon fog hasonlitani a játékhoz.És hogy ötleteket szerezek igy 1x-2x végig viszem.De nagyon jó játék.Ki az aki játszott már vele? Ha valakinek kell a játék annak elküldőm szivesen.

Felhasználó
10 éve
Lehet hogy ma mivel unatkozok össze dobok a eddigi megcsinált deathrun modellekből egy demo verziót. De ez még nem biztos. Ez attól függ hogy amit ma fogok csinálni deathrun modell mikorra készül el.Ha hamar akkor lesz ma egy demo.

Felhasználó
10 éve
nos hát egy rövid pálya már készen van a deathrun 1 4. szintjéből.Szeretnétek azt hogy abból holnap (vasárnap) ki adjak egy kis demot?

Felhasználó
10 éve
Igen!!!
Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
na jól van ma is felbaszta a agyamat a deathrun 1.
Mivel nem elég hogy tegnap egész nap azon szenvedtem hogy jelenjen meg a metro kocsi textúrája mivel kb 8x kellet át konvertálni meg javitani mert mindig volt valami hiba. Ez ma reggele jó is lett el is kezdtem a 3 épület össze rakását ami nem pár perc volt ez meg is történt a teleportokat is elhelyeztem a megfelelö helyre hogy még izgalmasabb legyen.A effekteket is el helyeztem.Egészen mostanáig (15:14-ig) ezt csináltam megáélás nélkül reggel 10: valamennyitől. Már majdnem készen is volt de nekem ez nem volt elég mivel én a stick toolba akartam mert ott sokkal könnyebb.Azt tudom hogy nem müködik de meg próbáltam meg is nyitottam és ugye nem jött be.El inditottam a játékot és hiba.Nézem a stufft és erre minden eltűnt belőle. Pedig már ma ki akartam adni a demot ahogy igértem.De ezek szerint ez a mod nem akar megszületni.Igy hagyom pár napig majd kb 1 hét múlva elkezdem újra.Lényegében 3 napot dobtam ki mivel 1 nap volt a 2 épület 1 napig szenvedtem a egyikkel.ma meg a effektekkel meg a össze tétellel volt a gond.Megérte???? hát nem.

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
10 éve
metro last light
én már végig vittem.Ha valakinek kell a játék annak oda adom .Kinek kéne?
«1...5455565758...76»